0346 225 15 25

Hakkımızda

Hakkımızda

15 yıllık sektörel tecrübe ve yapmış olduğu yüzlerce düğün ve organizasyonla, kişiye özel tasarımlar yapan Yaman organizasyon olarak faaliyet  göstermektedir. Özellikle Düğün Organizasyonlarında, açılış organizasyonlarında, şenlik organizasyonlarında, konser organizasyonlarında, sünnet organizasyonlarında, sünnet organizasyonlarında ön plana çıkan süsleme ya da basit çözümlerle değil, misyonumuz dahilinde; içinde bulunduğunuz duruma profesyonel yaklaşımlarla baştan sona tüm detayları planlayarak hiçbir detayı atlamadan anahtar teslim iş yapmaktır.
Organizasyon esnasında sizlerin bir parçası olur, güne başlangıçtan after party planlamasına, balayı paketlerine kadar isteklerinize göre profesyonel çözümlerle sizleri karşılarız. Unutmayın ki organizasyon süreci akşam ya da son anda değil, ilk tanışmamıza müteakip planlama esnasında sabahtan başlar, sizler rahatlayıp gülümseyene, geriye dönüp gururla bakana kadar devam eder. Zaman planlaması ve yönetimi en ince titizlikle işlenir ve hiçbir detay gözden kaçmayacak şekilde düğün ve/veya organizasyonlarınız için tam konsantrasyon ile odaklanırız.
Yer seçiminden dekorasyona, profesyonel video ve fotoğraf çekiminden ses sistemine, ışık ve müzik sistemlerinden gelinlik tasarımına, kuaförden balayınıza, orkestradan dj tercihlerine, makyözden retro arabalara, konum seçiminden yol arkadaşlığına kadar bir çok konuda sizlerleyiz.
 komple çözüümlerle içiniz rahat, organizasyonunuz problemsiz ve eksiksiz olarak yürütülür. Farklı alternatifler, şık ve estetik çözümler için her zaman yanınızdayız.
Düğün ve Organizasyon sektöründe öncülerden olan alanyam organizasyon her işine; yeni bir heyecan eşliğinde, sonu gelmeyen bir mükemmeliyetçilik ile sarılarak, gelin ve damatların bu mutlu gününü anlamlı kılabilecek tüm katkıları gönülden sağlamayı amaçlamıştır.

En büyük referansları Gelin ve Damatlarımız ve Yaptıklarımız oldu..